top of page

ÜMRANİYE

Ümraniye Tesisatçısı olarak verdiğimiz hizmetlerde kaliteli malzeme, garantili hizmet sunmaktayız.
Ümraniye Su Tesisatçısı Konutlarınız (ev, iş yeri, otel, cafe, ofis) gibi alanlarınızda oluşan arıza, bakım, onarımını 30 dakikada servis imkanı ile hizmet veren firmamız GÜNEY Tesisat Ümraniye Tesisatçı olarak hizmet vermektedir. Binalarda oluşan su kaçaklarını kırmadan dökmeden tespit eder garantili bir şekilde tadilatını yapmaktayız. Ümraniye Lavabo Tıkanıklık Açma tıkalı lavabolarınızı kırmadan dökmeden açıyoruz. Ümraniye’nin yanı sıra Odayeri su tesisatçısıPoyrazköy su tesisatçısısarıgazi su tesisatçısıtürkali su tesisatçısıBahçeköy su tesisatçısı19 Mayıs Mahallesi su tesisatçısıAhmet Yesevi su tesisatçısı, Akşemsettin su tesisatçısı olarak da sizlere hizmet vermekteyiz.

Ümraniye Su Tesisatçısı olarak lavabo tıkanıklıkları hemen hemen herkesin kabusu haline gelen tıkanıklar mutfak lavabosu tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, banyo gideri tıkanıklığı vb. gibi tıkanan pimaş borularınızı hiç bir yerde kırma dökme yapmadan hatta pimaş borularına dahi zarar vermeden tıkanan boruları Ümraniye Tesisatçı olarak uygun fiyat garantisi ile açıyoruz.

Ümraniye Tesisatçı suyun geçtiği her alanda değerli müşterilerimizin 7/24 yanınızdayız. GÜNEY Tesisat 14 yıllık deneyimin vermiş olduğu tecrübeye dayanarak güvenilir, hızlı ve geniş servis ağı ile bizlerden her zaman Ümraniye Su Tesisatçısı 0535 227 32 29 uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Evinizde veya iş yerinizde oluşan arıza, bakım, onarım, tamirat, tadilat gibi sorunlarınızı Ümraniye Tesisatçı olarak hizmet vermekteyiz.

Su kaçağı tespiti

 •  
 • Robotla tıkanıklık açma

 • Gömme rezervuar tamiri

 • Klozet iç takımı

 • Sifon değişimi

 • Lineer süzgeç montajı

 • Musluk/batarya değişimi

 • Basınç düşürücü montajı

 • Doğalgaz filex değişimi

 • Su sayacı ve vana montajı

 • Radyatör montajı

 • Pimaş boru hattı döşeme

 • Pprc (plastik) boru hattı döşeme

 • Kombi montajı

 • Termosifon montajı

 • Şofben montajı

 • Bina dışı pis su hattı

 • Bina içi pis su hattı

 • Sıcak/soğuk su hattı döşeme

 • Tuvalet/lavabo montajı

 • Duşa kabin/duş teknesi montajı

Ümraniye Su Tesisatçısı olarak yaşam alanlarınızda oluşan her türlü sorunlarınızı dinliyor çözüm odaklı çalışmaktayız. Uzman ekibimiz su tesisatı ile ilgili bütün teknik eğitimleri almış olup son derece titiz ve temiz çalışmaktadır.

Ümraniye Tesisatçı gece gündüz demeden geniş mobil servis ağı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Yaptığımız işler GÜNEY Tesisat garantisi altında olup oluşan her hangi bir arıza da garanti kapsamından faydalanmak tasınız.

Ümraniye Su Tesisatçısı 7/24 hizmet vermekteyiz. Profesyonel ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmayı kendine benimsemiş tesisat alanında uzmanlaşmış Ümraniye Tesisatçı olarak hizmet vermekteyiz.

Ümraniye Su Tesisatçısı, Ümraniye Tesisatçı, Ümraniye Gider Açma, Ümraniye Su Kaçağı Tespiti, Ümraniye Lavabo Tıkanıklık Açma

Ümraniye Tesisatçı Hizmetleri

Firmamız Hedef Tesisat bünyesinde bulunan Ümraniye Su Tesisatçısı olarak genç dinamik kadrosu ile yeniliklere açık, yeni nesil teknolojilerini kullanmayı seven yapısı ile müşteri memnuniyeti ön planda tutularak Ümraniye Su Tesisatçısı olarak hizmet vermektedir.

Ümraniye Su Tesisatçısı müşterilerimize hızlı ve kesintisiz hizmet sunmaktadır. Profesyonel ekibimiz ile kaliteli, güvenilir ve garantili hizmetlerimizden faydalanabilir ve bizlere her zaman ulaşım sağlayabilirsiniz. Ümraniye Su Tesisatçısı yılın 365 günü gece gündüz demeden tesisat sorunlarınızı dinliyor anında çözüm odaklı sonuçlar buluyoruz.

Ümraniye Su Tesisatçısı Hakkında Bilgiler

Temiz Su Tesisatı

Hedef Tesisat olarak temiz su hattınızı baştan aşağıya yeniliyor ve bu işlemi sayaçtan kombiye veya termosifona kadar giden hattı pprc (plastik) boru ile döşeme işlemi yapıyoruz. Ümraniye Su Tesisatçısı olarak yapılan tüm işlemler garantili olup ve daha sonrasında oluşan tesisat işlerinizde sizlere teknik destek hizmeti veriyoruz.

Ümraniye Su Tesisatçısı fayans, parke, duvarlarınıza zarar vermeden su kaçağını buluyoruz. Fayans altında patlayan temiz su borularınızı son teknoloji cihazlarımızla fayanslara yada parkelere zarar vermeden Ümraniye Su Tesisatçısı olarak patlayan boruyu nokta atışı yaparak su kaçağını tespit eder ve kaçağın olduğu yerin onarımını da yapıyoruz. Ümraniye Tesisatçı Su Kaçağı Tespiti işinde firmamız 30 dakikada hızlı ve geniş servis ağı ile sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Ümraniye Tesisatçı olarak temiz su hattı ister sıva üstü, ister sıva altı siz nasıl arzu ederseniz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda Ümraniye Su Tesisatçısı olarak pprc (plastik) boru hatlarınızı döşüyoruz. Su tesisatında yaptığımız her iş garantili olup sizlere kaliteli hizmet sunmayı müşteri memnuniyeti odaklı çalışan uzman ekibimiz Ümraniye Tesisatçı olarak ekstra maliyetler çıkarmadan her bütçeye uygun fiyatlarla pratik fikirler üreterek hizmet vermektedir. Ümraniye Su Tesisatçısı yılların vermiş olduğu tecrübelerin üzerine tecrübe katarak sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Pis su Tesisatı

Ümraniye Su Tesisatçısı ev, iş yeri, ofis, otel, cafe vb. yaşam alanlarında bulunan mutfak lavabosubanyo lavabosu, banyo gideri, tuvalet vb. alanların bina içi pis su hattı, bina dışı pis su hatlarını logara kadar döşenme işlemlerini yapıyoruz. Pis su tesisatı temizleme alanında AltıntepeAyazağaAydınevlerBahçelievlerBaşıbüyükBattalgaziBebekBulgurluBüyükbakkalköyÇengelköyEmirganErenköyEsentepeEskişehirFerhatpaşaFevzi ÇakmakGöztepeHalıcıoğluHamidiyeHarbiye bölgelerinde de hizmet vermekteyiz. Ümraniye Su Tesisatçısı olarak pis su hattında yaptığımız işlemler garantili olup oluşan her hangi bir sıkıntıda sizlere teknik destek vermekteyiz. Firmamız Hedef Tesisat 0535 227 32 29Ümraniye Tıkanıklık Açma 7/24 hizmetinizdeyiz.

Ümraniye Su Tesisatçısı hizmeti vermekteyiz. İleride yaşayabileceğiniz mutfak lavabosu tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, banyo gideri tıkanıklığı vb. gibi tıkanmalarda da firmamızın kullanmış olduğu son teknoloji robotlarla hiç bir yeri kırmadan dökmeden oluşan tıkanıklıkları Ümraniye Tesisatçı olarak açıyoruz.

Ümraniye Su Tesisatçı olarak sizlere kaliteli malzeme ve güvenilir uzman ekiplerimizle garantili işçilikten ödün vermeyerek sıhhi tesisat olarak su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, mutfak gideri açma, ve bütün tesisat sorunlarınızı Ümraniye Tesisatçı garantisi ile 30 dakikada hızlı servis ağı ile Ümraniye Su Tesisatçısı olarak sorunlarınızı ortadan kaldırıyoruz.

bottom of page